Doğtaş Mobilya'dan 29 Ekim'de 29 mağaza

18 Eylül 2019, Çarşamba 16:16

     


Türkiye’nin yerli ve milli mobilya markası Doğtaş Mobilya, 29 Ekim’de önemli ve anlamlı bir açılışa hazırlanıyor.

Çanakkale Biga’da başlayan 50 yıla yakın bir süredir Cumhuriyet tarihinin mobilyadaki öncü ismi Doğtaş Mobilya, Cumhuriyetin 96. yılına özel 29 yeni mağaza açılışı ile sektördeki gücünü bir kez daha gösterecek.

Doğtaş Mobilya Genel Müdürü İlhan Tunçman, Yurt içinde 150, yurt dışında 40 mağazaya sahip olan Doğtaş Mobilyanın yurt içinde ; Çorlu, Adıyaman, Cizre, Antakya, Bolu, Düzce, Osmaniye, Samsun-Atakum, Kırklareli, Karabağlar, Nazilli, Gebze, Ankara Siteler, Anamur, İnegöl, Edirne, Antalya-Kumluca, yurt dışında ise; Kenya 2.mağaza, Filistin, Güney Afrika, Amerika, Libya, Özbekistan ve İngiltere olmak üzere 29 Ekim tarihine özel 29 yeni mağazanın hizmete açılacağını belirtti.

Tunçman, "Yurtdışı pazarlar için almış olduğumuz Turquality destek programı ile yurtdışında 40’a yakın ülkeye ihracat yapıyoruz. Dünya’nın farklı noktalarındaki yeni pazarlar ile başta Amerika pazarı olmak üzere yeni bayilik sözleşmelerimiz bizi çok heyecanlandırıyor. Tasarım ve trendin öncüsü olmayı ilke edinen MARKA olarak, sektörün ilk tasarım merkezine sahip olmakla birlikte, mevcut ve yeni satış noktalarımızda, tasarım ve trendi müşterilerimize en iyi şekilde anlatmak üzere mimari danışmanlık hizmeti vermeye başlıyoruz.Hedefimiz müşterilerimizin evlerinde gurur duyacakları yaşam alanlarına sahip olmalarıdır" diye konuştu.

Doğtaş Mobilya Genel Müdürü İlhan Tunçman, “Bugün Çanakkale Biga’da kendimize ait üretim tesislerimiz , kendi mağazalarımız ve bayilerimiz ile insanların mobilya ihtiyacını Dünyanın her yerine götürebilen Türkiye’nin milli markası Doğtaş ailesi olarak, bu anlamlı büyümeyi aynı gün hizmete açarak geçmişten günümüze yine bize yakışan bir farkındalık yapmak istedik. Cumhuriyetimize sahip çıkarak, 29 Ekim günü 29 mağaza sloganı ile bir ilke imza atmanın mutluluğunu yaşamayı hedefliyoruz. Her zaman olduğu gibi ülkemizin değerlerini ön planda tuttuğumuz yerli ve milli duygularımız ile yapacağımız bu yeni yatırımların, bizlere ve bayilerimize ayrıca Türkiye ekonomisine hayırlı olmasını temenni ederim” dedi. (HABER MERKEZİ)  
Son Eklenen Haberler