İzmir Kahramanlar Lions Kulübü'nde çifte kutlama

10 Ekim 2018, Çarşamba 09:24

     


Uluslararası Lions Kulüpleri Birliği 118-R Yönetim Çevresi kulüplerinden İzmir Kahramanlar Lions Kulübü'nde bayrak Gülser Korkmazer'e geçti. Devir teslim töreninin Korkmazer'in doğduğu gününe denk gelmesi nedeniyle sürpriz doğum günü kutlaması da yapıldı.

(FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN)

İzmir'deki bir otelde gerçekleşen devir teslim törenine Uluslararası Lions Kulüpleri Birliği 118-R Yönetim Çevresi Genel Yönetmeni Zeynep Kocasinan ile İzmir ve Ege Bölgesi'nde faaliyet gösteren Lions kulüplerinin başkan ve üyeleri katıldı. Geçmiş dönem yönetmenlerinden Ziya Nazlı'nın yönettiği tören ile 2017- 2018 dönemi başkanı Pınar Pelin Akbay, kulübün çekiç ve madalyonunu 2018-2019 dönemi başkanı Gülser Korkmazer'e devretti. Devir teslim töreninin yeni başkan Korkmazer'in doğum gününe denk gelmesi nedeniyle yeni başkan, hazırlanan sürpriz doğum günü pastasını alkışlar arasında kesti.

Devir teslim töreni sonrasında konuşan İzmir Kahramanlar Lions Kulübü Başkanı Gülser Korkmazer, Pınar Pelin Akbay'dan teslim aldığı bayrağı daha yukarılara taşımak için çalışacağını ve kulüplerinin bugüne kadar gerçekleştirdiği toplum yararına faaliyetlerinin kendi döneminde de hız kesmeden devam edeceğini söyledi. Korkmazer, "Ben ve ekip arkadaşlarım iyi bir Lions olma bilinciyle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizlere destek olan tüm kulüp arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi. Gece, müzik ve eğlenceyle sürdü. (DHA) 
Son Eklenen Haberler