“Emekçi kardeşlerimizle birlikte üretmeye devam edeceğiz”

1 Mayıs 2021, Cumartesi 11:08

     


AK Parti Aydın Milletvekili, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada, “Emekçi kardeşlerimizle birlikte ele ele vererek daha fazla üretmeye, devletçe ve milletçe gelişip kalkınmaya devam edeceğiz” dedi.

(FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN)

AK Parti Aydın Milletvekili, TBMM KİT Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle bir yazılı açıklama yaptı.

“EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ'NÜ TEBRİK EDİYORUM”

“Özverileriyle, emek ve alın terleriyle, ülkemizin kalkınmasında çok büyük katkılar sunan tüm işçi ve emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutluyorum” diyen Savaş, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Devletimiz, gösterdikleri çaba ve üretime kattıkları büyük değerle, ülkemizin sosyoekonomik düzeyinin yükselmesinde önemli bir görev üstlenen işçi ve emekçilerimizin çalışma koşullarının daha iyi hale getirilmesi ve sahip oldukları haklarının korunarak geliştirilmesi hususunu her zaman öncelikli konuları arasına almıştır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, bu anlayışla işçi ve emekçi kardeşlerimiz başta olmak üzere sendikalar, işverenler ve sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği içerisinde, çalışma hayatında yer alan sorunlara yönelik çözümler üretmeyi sürdüreceğiz. Küresel bir sorun olan Kovid-19 pandemisi son bulduktan sonra, çok daha büyük bir üretim seferberliğinde olacağız. Emekçi kardeşlerimizle birlikte ele ele vererek daha fazla üretmeye, devletçe ve milletçe gelişip kalkınmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle, 1 Mayıs’ın birliğimiz, beraberliğimiz ve dayanışmamızın güçlenmesine vesile olmasını diliyor, işçi ve emekçi kardeşlerimizin Emek ve Dayanışma Günü'nü tebrik ediyorum.” (HABER MERKEZİ)  
Son Eklenen Haberler