Yönetmen Onur Tan, Rektör’ü ziyaret etti

6 Nisan 2021, Salı 16:05

     


‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ adlı sevilen televizyon dizisinin yönetmeni Onur Tan, Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’i makamında ziyaret etti.

(FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ!)

Dizi ve sinema sektörü hakkında Rektör Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir'e bilgiler veren Yönetmen Onur Tan, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi’nin başarılı çalışmalarının devamını diledi. Yönetmen Onur Tan, ayrıca dizinin 7. Sezonda da yayında olacağının müjdesini verdi.

Rektör Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, başarılı yönetmene teşekkür etti. Sanatın ve sanatçının kültür hayatımızda çok önemli bir yeri olduğunu ifade eden Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, “Medeniyetlerin gelişiminde sanat, ortak kültür ve estetik kaygılar bir tür değer paylaşımı olduğu için çok önemlidir. Sanat, tarih boyunca insanoğlunun kendini ifade etmesinin bir yolu olmuştur. İlk insanlardan bu güne kişiler duygularını, düşüncelerini, olaylara bakış açılarını hep sanat yoluyla aktarmıştır. Sanat yaşamı güzelleştirir, insana ve çevresine değer katar” dedi. (HABER MERKEZİ) 
Son Eklenen Haberler