SON DAKİKA

Köşklüler belediyenin hizmetlerini değerlendirdi

8 Ocak 2024, Pazartesi 15:03

     


Aydın Köşk İlçesi’nde belediye hizmetlerin memnun olduklarını belirten vatandaşlar, “Köşk Belediyesi sokak hayvanları sorununa da çözüm bulmalı” dedi.

Köşk İlçesi’nde vatandaşlara, belediye hizmetlerinden memnun olup olmadıklarını ve bekledikleri hizmetleri sorduk. Köşk Belediyesi’nin gerekli hizmeti verdiğini söyleyen ilçe halkı, son dönemlerde artan sokak hayvanları soruna çözüm bulunmasını istedi. Sosyal aktivite alanlarının çoğaltılmasını isteyen vatandaşlar, çocukları için özel eğitim kurumu olmadığı için Efeler İlçesi’ne gitmek zorunda kaldıklarını ifade etti.

İlçede sokak hayvanlarının sayısında oldukça artış olduğunu belirten Simge Tekin, “Ben Köşk Belediyesi’nin hizmetlerinden memnunum, ancak sokak hayvanlarından pek değilim. En sevdiğim hayvanlar köpek ama sokaklarımızda çok fazla varlar. Bakan ve besleyen insanlara tabii ki saygı duyuyorum. Bunu bahçelerinde veya daha uygun alanlarda bakmalarını rica ediyorum, sokaklarda değil, Ayrıca, çocuklarımız için özel eğitim kurumlarının olmasını isteriz. Çünkü Köşk’te böyle bir alanlarımız yok. Genelde merkez Efeler’ gidiyoruz. Bu sosyal aktivite alanları içinde geçerli” dedi.

Halil İbrahim Ayhan da, “Ben köşk belediyesinin hizmetlerinden memnunum. İnşallah başkanımız önümüzdeki seçimlerde tekrar kazanır” diye konuştu.

Köşk’te sosyal faaliyet alanlarının olması gerektiğini belirten Zehra Kartal, “Çok şükür belediye hizmetleri devam ediyor. Ancak bizim ailecek çıkıp kahvaltı yapabileceğimiz veya ailecek oturabilecek park alanlarımız yok. Bir misafirimizi alıp böyle sosyal alanlara götürmek isteriz ama bunlardan biraz mahrumuz. Fakat belediye başkanımız ilçemizi derleyip toparladı. Ancak, çocuklar için ve bizler için sosyal alanlar istiyoruz” ifadelerini kullandı. 
Son Eklenen Haberler