Milletvekili Taytak, Elif bebeğe sahip çıktı

12 Temmuz 2019, Cuma 10:56

     


MHP MYK Üyesi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Kocaeli'de sosyal medya üzerinden yardım çağrısında bulunan Hıdır ailesinin bebeği olan Elif bebeğe sahip çıktı.

Sosyal medya aracılığı ile Elif bebeğin ailesine ulaşan Milletvekili Taytak, Elif bebeğin babası Akın Hıdır ile görüşerek tedavisinin yapılması konusunda yardımcı oldu.

Elif bebek Milletvekili Taytak'ın girişimleriyle Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi edilecek.

"Elif bebek sağlığına kavuşacak"

Sosyal medya üzerinden yapılan yardım çağrısına duyarsız kalmadıklarını belirten Milletvekili Taytak, Elif bebeğin sağlığına kavuşması için ellerinden gelen desteği vereceklerini ifade etti.

Taytak, "Sosyal medyada karşımıza çıkan ve içimizi dağlayan Elif bebek için yardımcı olmaya, elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım. Elif kızımızın babası Akın bey ve annesi Arzu hanım ile görüştüm. Ulaşılması için çaba gösteren herkesten Allah razı olsun, gönlünüz rahat olsun. Gereken her şeyi Allah'ın izniyle yerine getireceğiz. Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Çocuk Uzmanı Prof. Dr. Adnan Dağçınar ile bizzat görüştüm. Danışmanım aileye hastanede eşlik edecek." (AA) 
Son Eklenen Haberler