Kuyucak’ta 'Başkan ve Esnaf' buluşması

27 Ekim 2020, Salı 15:13

     


Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Selahittin Çetindoğan ve beraberindeki heyet ile bir araya gelerek, “Esnafın yanındayız” mesajı verdi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk’ün ev sahipliğinde, Belenova Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen yemek programına, Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Selahittin Çetindoğan ve beraberindeki heyet, Kuyucak Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Zühtü Şengün, Kuyucak Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyeleri, Pamukören Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Yardımcısı, Horsunlu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı, Buharkent Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Şoförler Odası Başkanları ile ‘Yılın Ahisi’ seçilen esnafı katılım sağladı.

Belediye olarak esnafların her zaman yanında olduklarını söyleyen Başkan Ertürk esnafa destek mesajı verdi. AYESOB Başkanı Selahittin Çetindoğan, yemekten dolayı Başkan Ertürk’e teşekkür etti. Başkan Ertürk ile Çetindoğan, yemeğin sonunda Yılın Ahisi seçilen esnafa plaketlerini verdi.

Başkan Ertürk buluşmayı sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Ertürk,yaptığı açıklamada, “Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Selahittin ÇETİNDOĞAN ve beraberindeki heyet, Kuyucak Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Zühtü ŞENGÜN, Kuyucak Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyelerimiz, Pamukören Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yardımcısı, Horsunlu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı, Buharkent Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Şoförler Odası Başkanları ve "Yılın Ahi'si" seçilen esnaf kardeşlerimizle, Kuyucak Belediyesi Belenova Sosyal Tesisleri'nde bir araya geldik” ifadelerine yer verdi. (HABER MERKEZİ)  
Son Eklenen Haberler