Kaymakam Küçük’e veda kokteyli düzenlendi

30 Ağustos 2019, Cuma 12:24

     


İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan kararnameyle Mersin’e Vali Yardımcısı olarak atanan Nazilli Kaymakamı İbrahim Küçük’e veda kokteyli düzenledi.

(FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN)

Florya Park Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen veda kokteyline, AK Parti Aydın Eski Milletvekili Ali Gültekin Kılınç, Kaymakam İbrahim Küçük ve eşi Bilge Küçük, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ve eşi Aslı Özcan, Jandarma Komutanı Haktan Öztürk, Belediye Başkan Yardımcıları, daire müdürleri, dernek ve STK’ların temsilcileri ve muhtarlar katıldı.

Nazilli’ye yapmış olduğu hizmetler için Kaymakam Küçük’e teşekkür eden Belediye Başkanı Özcan, “Kendisi ilçe başkanlığından belediye başkanlığına geçtiğimiz süreçte bizlere iyi bir insanın nasıl iyi bir idareci olabileceğini bizzat örnek olarak göstermiştir. İlçenin sosyal hayatına katkı sağladığı gibi tüm idari birimlerine de ayrı ayrı örnek olmuştur. Kişisel gelişimime de katkısı olmuştur. Kendisine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Türkiye’nin her köşesinde hizmet etmeye hazır olduğunu söyleyen Kaymakam İbrahim Küçük; “İlçenin faydasına olabilecek işleri yapmaya gayret sarf ettim. Kültürel, eğitim, sanat, spor ve toplumsal hayatı ilgilendiren konular başta olmak üzere yapıcı, yol gösterici şekilde insanlarla birlikte olmaya çalıştım. Başarılı olup olmadığımızı kamuoyuna bırakıyorum ancak karşılıklı iletişimlerimizde bu başarının sağlandığını görüyorum. Biz burayı sevdik ve severek çalıştık. Buraya katılanların hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” sözlerini kaydetti.

Program sonunda Başkan Özcan, Kaymakam İbrahim Küçük’e plaket takdim ederek yeni görev yerinde başarılar diledi. (HABER MERKEZİ) 
Son Eklenen Haberler