/>

SON DAKİKA

Aydınlı Galatasaraylılardan heyecanlı kongre

10 Mayıs 2024, Cuma 19:07

     


Aydın Galatasaray Taraftarlar Derneği’nin 4. Seçimli Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Şampiyonluk hazırlıklarının da başladığı Galatasaraylıların heyecanı, kongreye de yansıdı.

Efeler’de hizmet veren Köfteci Dede Restoran’da gerçekleşen Aydın Galatasaray Taraftarlar Derneği’nin Olağan Genel Kurulu, Aydın Sivil Toplum Platformu (ASTO) Başkanı Veli Tiryaki’nin Divan Başkanlığı’nda yapıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından önceki yönetimin faaliyetleri onaylanırken, yeni yönetimin yapacağı çalışmalar hakkında yetki verildi. Aydın Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Fevzi Eryalçın, 2014 yılında kurulan dernek için çalıştığını belirtirken, ileriye dönük önemli projeleri olduğunu ifade etti. Dernek binası, hep birlikte takımlarının maçlarını izleyebilecekleri lokal açma ve önümüzdeki dönem kombine bilet temini gibi çalışmalarının olacağını belirten Başkan Eryalçın, kongreye büyük bölümünün katıldığı üyelere teşekkür etti.

YENİ YÖNETİM

Gündemin 4. maddesi gereği derneği yeni yönetim kurulu ve denetim kurulu seçimine geçildi. Açık oylama ile gidilen ve Fevzi Eryalçın Başkanlığındaki liste, oy birliği ile seçildi. Yeni Yönetim Kurulunda; Gökhan Sandıkçı, Emin İlker Arslan, Serkan Çoban, Hakan Maraş, Emel Uşaklı, Efe Sadegönül, Ali Yalçın Güngör, Hasan Kaya, Özge Erdoğan, Engin Erensoy yer alırken Yedek Üyeler ise; Burcu Demirkıran, Mehmet Tuncer, Engin Genç, Onur Öğütçü, Deniz Uysal, Özge Tokatlı, Ümit Teyyare, Abdülhamit Burak Aykut, Oğuzhan Ateşçi, Ahmet Tugay Yolcu ve Sercan Örün oldu.

Denetim Kurulu Asil Üyeliklerine, Aydın Avcı, Hasan Muti, Osmangazi Cihangiroğlu. Denetim Kurulu yedek üyeliklerine de Mustafa Gürel, Ahmet Timur, Yavuz Demirel.

Disiplin Kurulunda da; Engin Polat, Mustafa Karaoğlu, Abdurrahman Enes Kibar, Anıl Sadegönül, Volkan Köseoğlu yer aldı.

Üst Kurulu Delegeliklerine de; Fevzi Eryalçın, Semih Çakır, Serkan Çoban, Hakan Maraş, Emin İlker Arslan seçildi. 


HABER VİDEOLARI


 
Son Eklenen Haberler