İlçe Müdür Vekili Şampiyon oldu

29 Ağustos 2019, Perşembe 12:50

     


Karacasu Gençlik ve Spor İlçe Müdür Vekili Erol Genç katıldığı uluslararası şampiyonada altın madalya kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

(FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN)

Ankara’da düzenlenen Avrasya ve Balkan Wushu Kungfu Şampiyonasında ülkemizi ve Aydın’ı temsilen katılan sporcular başarılı dereceler elde ederek gururlandırdılar.

ALTIN VE GÜMÜŞ MADALYA

Karacasu Gençlik ve Spor İlçe Müdür Vekili ve aynı zaman Wushu İl Temsilcisi Erol Genç altın madalya, başarılı sporcu Selenay Şahban Avrasya ve Balkan Wushu Kungfu Şampiyonasında gümüş madalyanın sahibi oldu.

Avrasya ve Balkan Wushu Kungfu Şampiyonasında ülkemizi temsil eden Türk Milli Takımı 11 ülke içerisinden şampiyon olarak büyük bir başarı elde etmiştir.

FİLLİKÇİOĞLU'NA ZİYARET

Altın madalya kazanarak Balkan Şampiyonu olan Erol Genç Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu’nu ziyaret etti.

İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu “uluslararası şampiyonada ülkemizi ve Aydın’ı en iyi şekilde temsil eden İlçe Müdür Vekilimiz Erol Genç’i ve başarılı sporcumuz Selenay Şahban’ı tebrik ediyorum. Sporun yaşı olmadığını tekrar belirtmek istiyorum. Bunun en güzel örneklerinden biri İlçe Müdür Vekilimiz Erol Genç’tir.

SPORA DAVET ETTİLER

Spor yaparak sağlıklı bir yaşama sahip olmak isteyen her vatandaşımızı tesislerimize davet ediyoruz. Sadece çocuklarımızın ve gençlerimizin değil tüm vatandaşlarımızın hizmetinde olduğumuzu belirtmek istiyorum” ifadelerini kullandı. (SPOR SERVİSİ) 
Son Eklenen Haberler