Otizm ve down sendromlu çocuklarla kahvaltıda buluştular

9 Ekim 2019, Çarşamba 12:34

     


Kuyucak Kaymakamı Yılmaz Kurt, Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, Atatürk Ortaokulu Müdürü Mehmet Pınar ve Cengiz Topel İlkokulu Müdürü Suat Çoban, Otistik ve Down Sendromlu Çocuklar ve aileleriyle Pamukören Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Kuyucak Atatürk İlkokulu ve Cengiz Topel İlkokulu’nda eğitim gören ve Kuyucak Belediyesi Kültür Ve Sosyal İşler Müdürlüğü Ekiplerince ev ziyaretlerinde tespit edilen Down Sendromlu ve Otizmli çocuklar ve Kuyucak Belediyesi’nin Pamukören Sosyal Tesisleri’nde düzenlemiş olduğu kahvaltı programında bir araya gelerek, ailelerin kaynaşmaları sağlandı.

Kuyucak Belediyesi tarafından hazırlanan hediye çantalarının takdim edilmesinden sonra program sona erdi. Hep birlikte zaman geçiren çocukların mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Ceviz ve zeytin ağaçları sezonluk kiraya verilecektir

AYDIN EFELER BELEDİYE BAŞKANLIĞI

“HER ŞEY ÇOCUKLARIMIZIN YÜZÜNÜ GÜLDÜREBİLMEK İÇİN”

Bu şekilde etkinliklerinin devamlı olarak yapıldığını belirten Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, “Bu Özel Çocuklarımızın ve Ailelerimizin Her Zaman Yanında Olarak Destek Vermeye Devam Edeceğiz. Her şey çocuklarımızın yüzünü güldürebilmek için. Kahvaltı programımıza katılan özverili ailelerimize teşekkür ederim” diye konuştu. (HABER MERKEZİ) 
Son Eklenen Haberler