Röportaj yapmaya gitti, canlı yayında ilişkiye girdi

3 Haziran 2021, Perşembe 12:27

     


Danimarka'da salgın tedbirlerinin gevşetilmesiyle birlikte yeniden açılan swinger kulüpleri hakkında haber yapmaya giden gazeteci Louise Fischer, swinger kulübünde (eş değiştirme) üyelerden biriyle canlı yayında sırasında cinsel ilişkiye girdi. Herkesi şaşkına çeviren olayın ardından açıklama yapan Fischer, "Benim için doğal bir şeydi" ifadelerini kullandı.

(FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN)

Olay, Danimarka'da meydana geldi. 26 yaşındaki gazeteci Louise Fischer, ülkede salgın tedbirlerinin gevşetilmesiyle birlikte yeniden açılan swinger kulüpleriyle (eş değiştirme) ilgili yayın yapmak üzere Kophenag yakınlarındaki Swingland’e gitti. Haberglobal'in haberine göre; Kulüptekilerle röportaj yaptığı sırada erkeklerden biri Fischer’a katılmasını teklif etti. Daveti kabul eden genç gazeteci, hem 'bu ilginç deneyimi' yaşadı hem dinleyicilere yaşattı. Radio4 isimli kanalın gündüz kuşağında yer alan ve birkaç dakika süren cinsel ilişki tartışma konusu oldu.

"BENİM İÇİN DOĞAL BİR ŞEYDİ"

Röportaj sırasında seks yapmayı önceden planlamadığını belirten Fischer, "Benim için doğal bir şeydi. Herkesin erişimi olmayan bir dünyanın içinden fikir vermek işimin parçası. Benim dahil olmam başta konuşma konusunda pek istekli olmayan konukların da rahatlamasını sağladı. Dünyalarının bir parçası olarak güven inşa ettim" ifadelerini kullandı.

Fischer, tepkilerin çoğunun olumlu olduğunu söyleyerek, "İnsanlar çok cesur bir hareket olduğunu düşündü. Bazılarıysa gazetecilik anlamında sınırı aştığımı söyledi. Annem çok eğlenceli olduğunu düşündü, babam da 'cool' buldu" dedi.

Erkek arkadaşı olmayışının işini kolaylaştırdığını söyleyen Fischer, hayatının en iyi seksi olmasa da müthiş bir deneyim olduğunu, kulüpteki erkeklerin çok kibar ve düşünceli davrandığını, kendisini tanrıça gibi hissettiğini anlattı.  
Son Eklenen Haberler