Kuyucak'ta proje teslim töreni düzenlendi

14 Aralık 2019, Cumartesi 15:33

     


Kuyucak’ta, kendi işinin patronu olmak isteyen engelli ve eski hükümlüler için hibe desteği proje teslim töreni düzenlendi. İŞKUR tarafından “Kendi İşinin Patronu Olmak İsteyen Engelli ve Eski Hükümlüler İçin Hibe Desteği Projesi” kapsamında başvuruda bulunan vatandaşlara, 2020/1 dönemi projeleri teslim edildi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Kuyucak Belediyesi Çok Amaçlı Kapalı Pazaryeri Düğün Salonunda Gerçekleşen programa, Kuyucak Kaymakamı Yılmaz Kurt, Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, Nazilli İŞKUR Şube Müdürü Yakup Ergenlik, AK Parti İlçe Başkanı Ali Güçlü, Nazilli Engelsiz Engelliler Derneği Başkanı ve üyeleri ile birlikte daire amirleri ve vatandaşlar katılım sağladı.

“AMACIMIZ, ENGELLİ VE ESKİ HÜKÜMLÜ VATANDAŞLARIN PROJEDEN YARARLANMALARINI SAĞLAMAK”

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda günün anlam ve önemini belirten konuşmaların yapılmasının ardından proje teslim törenine geçildi. Törende konuşan Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, “İlçemizde İŞKUR Tarafından Kendi İşinin Patronu Olmak İsteyen Engelli ve Eski Hükümlüler İçin Hibe Desteği Projesi’nin uygulanmasında emeği geçen Sayın Cumhurbaşkanımız'a Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığımıza, İŞKUR Müdürlüğümüze ve İlçe Kaymakamımız’a teşekkür ediyorum. Amacımız, engelli ve eski hükümlü vatandaşlarımızın projeden yararlanabilmelerini sağlamak. Projelerin hazırlanması konusunda İlçe Kaymakamlığımız ve Belediyemiz her zaman vatandaşlarımızın yanındadır. Engelli kardeşlerimizin her zaman yanında olarak desteğimizi sürdürüyoruz. Bu konuda çalışmalarımız ve görüşmelerimiz devam etmektedir” dedi. (HABER MERKEZİ) 
Son Eklenen Haberler