Ali Atahan için görkemli sünnet düğünü

23 Eylül 2019, Pazartesi 17:08

     


Nazillili Diş Hekimleri Ali Serkan Metin ve Gamze Yolcu Metin çiftinin çocukları Ali Atahan Metin, görkemli sünnet düğünü ile erkekliğe ilk adımını attı.

Sünnet düğününe Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, AK Parti Aydın Milletvekili Rıza Posacı, Dokuz Eylül Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı öğretim üyelerinden Prof. Dr. Cemal Posacı,STK ve siyasi parti temsilcileri katıldı. 8 yaşındaki Ali Atahan Metin'in sünnet düğünü, yapılan eğlence programlarıyla gece boyunca devam etti.

Metin ailesi, misafirlerin alkışları eşliğinde salona süslenmiş bisiklet ile giriş yaptı. İllüzyon gösterilerinin yapıldığı muhteşem gecede Ali Atahan için hazırlanan pastanın kesilmesinin ardından Nazillili Mehmet Sümer ve Orkestrası sahne aldı. Davetliler, Sümer'in şarkıları eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar gönüllerince eğlendi. Sünnet çocuğunun annesi Gamze Yolcu Metin, Mehmet Sümer ile düet yaparken iki şarkıyı da solo olarak seslendirdi. Unutulmaz sünnet düğününün son bölümünde ise davetlilere Türk Bayrağı dağıtıldı. İzmir Marşı ve Hoş Gelişler Ola Mustafa Kemal Paşa türküsü eşliğinde sallanan bayraklar, güzel bir görüntü oluşturdu. Tebrikleri kabul eden Ali Serkan Metin ve Gamze Yolcu Metin çifti, sünnet düğününe katılan tüm davetlilere teşekkür etti. Sünnet düğünü, çektirilen hatıra fotoğraflarıyla son buldu. (METİN CAN) 
Son Eklenen Haberler