Selzedelere yardım eli uzattılar

24 Ağustos 2021, Salı 14:22

     


Yurt Dernekleri Ege Bölgesi Güç Birliği Platformu ve Türk İslam Dünyası Turan Keneşi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yöneticileri, sel felaketinde mağdur olanlara ulaştırılmak üzere topladıkları nakdi ve ayni yardımları, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na teslim etti.

(FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN)

Yurt Dernekleri Ege Bölgesi Güç Birliği Platformu Başkanı Aydın Yaşar, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Ülkemizin çeşitli bölgelerinde meydana gelen sel felaketlerinde mağdur olan vatandaşlarımızın yaralarına bir nebze olsun merhem olmak için hayırseverlerimizden topladığımız nakdi yardımlarla, temin ettiğimiz ayni yardımları yerine ulaştırmak üzere teslim ettik. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Ege Bölge Koordinatörü ve Aydın İl Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürümüz Murat Bildik'e ve nezdinde tüm ekibine, Aydın İl Afet ve Acil Durum Müdürümüz Ramazan Harman'a ve nezdinde tüm ekibine sonsuz teşekkür ediyoruz. İnşallah bu ve buna benzer felaketleri bir daha yaşamamak dileğiyle.” (HABER MERKEZİ)  
Son Eklenen Haberler