Başkan Kaya, Sevgi Yolu esnafı ile kahvaltıda buluştu

28 Ağustos 2019, Çarşamba 14:38

     


İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, Sevgi Yolu esnafı ile kahvaltıda bir araya geldi. Başkan Kaya, esnafa Sevgi Yolu’nu canlılığını korumak için “El ele verelim birlikte çalışalım, belediye olarak ben sizin yanınızdayım” çağrısında bulundu.

(FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN)

"SEVGİ YOLU GÖZ BEBEĞİMİZ"

Kendisinin de kırk yıldır İncirliova’da esnaf olduğunu vurgulayan Başkan Kaya, “Yıllardır sizlerle birlikteyim, birbirimizle aile gibiyiz. Kırk yıldır ben de burada esnaflık yapıyorum. Esnaf olarak sizlerin sorunlarını, yaşadığınız sıkıntıları biliyorum. Sevgi Yolu, İncirliovamızın göz bebeği. Bu çarşı ilçemizin kalbi. Ben iddia ediyorum, burası yeşiliyle, kendine özgü doğallığıyla Ege’nin, hatta Türkiye’nin en güzel çarşılarından birisi. İstiyorum ki bu çarşıyı birlikte daha da güzelleştirelim. Çarşımız için kararları birlikte alalım. Esnaf ve belediye olarak el ele verelim. Bana yardımcı olun, ben de size destek olayım. Bana yardımcı olduğunuzda Sevgi Yolu güzelleşecek ve canlanacak. Bunun katkısı da herkese olacak. Buraya gelen insanlar da siz esnaflarımızdan övgüyle bahsedecek. İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya olarak ben her zaman esnafımızın yanında ve destekçisi olacağım” diye konuştu.

Kahvaltının sonunda Sevgi Yolu Esnafı, duyarlılığı için Başkan Kaya’ya çiçek takdim ederek teşekkür etti.

Trafiğe kapalı yolun orta kısmında düzenlenen kahvaltıya Belediye Başkan Yardımcıları Hülya Erginer ve Mehmet Güler, Ziraat Odası Başkanı Ali Kaykı, İYİ Parti İlçe Başkanı Ahmet Alak, CHP İlçe Başkanı Hasbi Akman ile kurum müdürleri katıldı. (HABER MERKEZİ)  
Son Eklenen Haberler