/>

SON DAKİKA

Kuyucak’ta 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlandı

30 Ağustos 2021, Pazartesi 14:04

     


Kuyucak’ta 30 Ağustos Zafer Bayramı‘nın 99. Yıldönümü, İlçe merkezi Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törenle kutlandı.

(FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN)

Kuyucak Kaymakamı Levent Küçük, Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri ve gazilerin katılımıyla gerçekleşen 30 Ağustos Zafer Bayramı, Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreni ile başladı.

Kuyucak Kaymakamı Levent Küçük ve Belediye Başkanı Metin Ertürk tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunarak Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Himmet Kayalı tarafından, günün anlam ve önemini belirten konuşma yapılarak program sona erdi.

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, “Vatan toprağımızın düşman işgalinden kurtuluşunu ve ulusumuzun bağımsızlığını müjdeleyen 30 Ağustos Zaferi'nin 99. Yılını milletçe birlik ve beraberlik içerisinde büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz. Ay yıldızlı bayrağımızı özgürce dalgalandıran ve bu bayrağın altında özgürce yaşamamıza sebep olan bağımsızlığımızı ve bir devlet olmamızı sağlayan 30 Ağustos Zaferi'ni bize armağan eden başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun” dedi. (HABER MERKEZİ)  
Son Eklenen Haberler