Kuyucak’ta Gaziler için madalya töreni düzenlendi

7 Aralık 2019, Cumartesi 15:04

     


Kuyucak Kaymakamı Yılmaz Kurt ve Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, gaziler ile bir araya gelerek, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Milli Mücadele Madalyalarını takdim etti.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Kuyucak ilçe merkezindeki Millet Kıraathanesi’nde gerçekleştirilen programa, Kuyucak Kaymakamı Yılmaz Kurt , Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, Nazilli Sosyal Hizmet Müdürü Abdülgani Kavak, Nazilli Gaziler Derneği Başkanı Hasan Karataş ve Gaziler ve Gazi Aileleri katılım sağladı.

“TARİHİMİZİN EBEDİ KAHRAMANLARI, DESTANSI TARİHİMİZİN YAŞAYAN ABİDELERİDİR”

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, “Gazilerimiz, şanlı tarihimizin ebeԁi kahramanları, ԁestansı tarihimizin уaşaуan abiԁeleri, Türk kahramanlığının, Türk feԁakârlığının ölümsüz ԁestanlarıԁır. Kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyor, aileleriyle birlikte sağlıklı uzun ömürler diliyorum. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş olan tüm gazilerimizi rahmetle anıyorum.” dedi.

Nazilli Gaziler Derneği Başkanı Hasan Karataş’ın konuşmasının ardından Gazi Selahattin Yetkin anılarını paylaştı ve madalya törenine geçildi. (HABER MERKEZİ)  
Son Eklenen Haberler